KONST / Litografier / Färglitografi 14886067
nr 1488 6067
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Surrealistisk komposition, kvinna med frukt. Signerad, färglitografi, numrerad 86/100. Bildmått: 100x67 cm, yttermått inklusive ram: 104x74 cm
Kondition: saknar glas, liten reva i mittens nedre del samt en rund liten inåtbuktning uppe till vänster
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:09:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr